ZAPRASZAMY NA BIEG Z OKAZJI 100-LECIA POLICJI - Aktualności - KMP Zielona Góra

Aktualności

ZAPRASZAMY NA BIEG Z OKAZJI 100-LECIA POLICJI

Data publikacji 17.04.2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na ,,Bieg z okazji 100-lecia Policji” organizowany przez Komendę Miejską Policji w Zielonej Górze wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze w dniu 15 czerwca 2019 roku na terenach przyległych do CRS przy ul.Sulechowskiej.

 

Przez cały 2019 rok Policja w całym kraju obchodzi uroczyście 100. rocznicę powołania Polskiej Policji w 1919 roku. Również Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze zaplanowała wydarzenia kulturalne oraz imprezy sportowe, które mają w uroczysty sposób podkreślić wagę tego jubileuszu.

Zapraszamy Państwa do udziału w Biegu z okazji 100-lecia Polskiej Policji, który odbędzie się 15 czerwca 2019 roku na dystansie 5 km oraz 10 km na terenach przyległych do Centrum Rekreacyjno-Sportowego przy ul.Sulechowskiej w Zielonej Górze. Start o godzinie 11.00.

Imprezie towarzyszyć będzie duży festyn rodzinny już od godziny 10.00, gdzie przygotowanych będzie mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych mieszkańców naszego miasta i powiatu. Przed biegiem dla dorosłych odbędzie również bieg dla dzieci, na który zapraszamy wszystkich małych sportowców.  

Celem biegu organizowanego przez Komendę Miejską Policji w Zielonej Górze wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze jest popularyzacja sportu, a w szczególności aktywności ruchowej. Jest to również nawiązanie do długoletnich tradycji sportowych w szeregach Polskiej Policji.

Podczas imprezy planowane jest również zbieranie środków dla Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Na konto fundacji zostanie również przekazana suma zebrana z wpłat wpisowego wpłacanego przez uczestników. Koszt wpisowego wynosi 30,- zł.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w biegu. Zgłoszenia indywidualnego należy dokonać na stronie internetowej www.super-sport.com.pl, https://www.super-sport.com.pl/zapisy-formularze/2359-czas-na-sport-2019.html