Kandydaci do Policji ćwiczyli na torze przeszkód - Aktualności - KMP Zielona Góra

Aktualności

Kandydaci do Policji ćwiczyli na torze przeszkód

Data publikacji 14.03.2019

Wczoraj (13.03) od w godzinach 11.00 – 13.00 kandydaci do służby w Policji ćwiczyli na specjalnie zorganizowanym torze przeszkód. Każda spośród obecnych na sali 16 osób mogła wspólnie z policyjnymi instruktorami sprawdzić na czym polega test sprawności fizycznej i poćwiczyć pokonywanie toru przeszkód. Zajęcia odbyły się w hali sportowej przy ul. Strzeleckiej 22 w Zielonej Górze. Następna okazja 27 marca br.

 Lubuska Policja w trosce o jak najlepsze przygotowanie kandydatów zorganizowała spotkania z wyszkolonymi instruktorami Policji, którzy demonstrowali prawidłowe sposoby na pokonanie tego etapu kwalifikacyjnego. Wczoraj /13.03/ grupa kilkunastu osób, które w niedalekiej przyszłości będą starać się o służbę w Policji, miała możliwość przećwiczenia technicznej odsłony tego etapu i poznania  jego założenia.

16 młodych ludzi z całego województwa przyjechało do Zielonej Góry, żeby pod czujnym okiem instruktorów z Wydziału Kadr i Szkolenia oraz Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji sprawdzić swoje przygotowanie do zaliczenia testu sprawnościowego na właściwym egzaminie. Instruktorzy pokazali prawidłowe sposoby wykonania poszczególnych ćwiczeń, a potem korygowali błędy ćwiczących - po to, aby już na właściwym egzaminie z sukcesem pokonać ten etap kwalifikacji.

Trzymamy kciuki za wszystkich!

 

Kolejne takie treningi dla chętnych będą organizowane jeszcze w tym roku. Prosimy śledzić informacje na stronach lubuskiej Policji. Najbliższy trening już 27 marca. Zapraszamy serdecznie!

 

Więcej informacji:

http://www.lubuska.policja.gov.pl/go/rekrutacja/dobor/3580,Dobor.html