Policjanci z Sulechowa poszukują Pawła Kowalskiego - Poszukiwani - KMP Zielona Góra

Poszukiwani

Policjanci z Sulechowa poszukują Pawła Kowalskiego

Data publikacji 23.08.2017

Komisariat Policji w Sulechowie poszukuje Pawła Kowalskiego lat 47. Mężczyzna jest poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Zielonej Górze, a nakaz doprowadzenia go wystawiły także Sądy Rejonowe w Świebodzinie i Nowej Soli.

Mężczyzna jest poszukiwany listem gończym wydanym przez Prokuraturę Rejonową w Zielonej Górze, ponieważ korzystając z przerwy w odbywaniu kary, nie powrócił do aresztu. Ponadto Paweł Kowalski jest także poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Świebodzinie, celem odbycia 6 miesięcy pozbawienia wolności za składanie fałszywych zeznań,  a także nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Nowej Soli, celem odbycia kary w wymiarze 1 roku i 4 miesięcy pozbawienia wolności, za kradzież z włamaniem.

Prosimy wszystkie osoby, które mają informacje o miejscu pobytu Pawła Kowalskiego o kontakt osobisty z komisariatem Policji w Sulechowie ul. M. Konopnickiej 15 oraz telefoniczny pod numerem telefonu (68) 385 96 11 lub (68) 385 96 25 lub 997