Eliminacje Turnieju Par Patrolowych - Aktualności - KMP Zielona Góra

Aktualności

Eliminacje Turnieju Par Patrolowych

Data publikacji 16.05.2019

W Komendzie Miejskiej Policji w Zielonej Górze odbyły się eliminacje do tegorocznych, XXVI Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku”. Laureaci eliminacji będą reprezentować zielonogórską jednostkę w eliminacjach wojewódzkich.

15 maja br. w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze stawiło się kilkudziesięciu policjantów służby patrolowej, którzy przystąpili do wstępnych eliminacji XXVI Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku”. W I etapie konkursu policjanci mieli za zadanie rozwiązać test wiedzy przygotowany i przesłany przez Szkołę Policji w Słupsku.

W zielonogórskiej komendzie miejskiej odbędą się w kolejnych dniach jeszcze następne etapy dla policjantów, którzy nie mogli wziąć udziału we wczorajszym teście – byli w służbie lub mieli przerwę po służbie.

Najlepsi spośród wszystkich policjantów prewencji będą reprezentować Komendę Miejską Policji w Zielonej Górze na etapie kwalifikacji wojewódzkich, które odbędą się 25 czerwca w Komendzie Powiatowej Policji w Świebodzinie. Podczas etapu II najlepsi policjanci ze wszystkich lubuskich komend policji będą rywalizować w konkurencjach sprawnościowych, wyszkolenia strzeleckiego, a także będą mieli do rozwiązania kolejny test wiedzy.