Poszukiwani świadkowie - Aktualności - KMP Zielona Góra

Aktualności

Poszukiwani świadkowie

Data publikacji 21.12.2018

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy KMP w Zielonej Górze prowadzi dochodzenie w sprawie zdarzenia z dnia 6 listopada 2018 roku w Zielonej Górze na ul. Technologów przy bloku nr 77 B. Nieznany sprawca grożąc użyciem przedmiotu przypominającego wyglądem nóż, usiłował zmusić małoletniego chłopca, wbrew jego woli, do wejścia do samochodu. Sprawca celu nie osiągnął z uwagi na wyswobodzenie się i ucieczkę małoletniego. Pojazd jakim poruszał się sprawca to najprawdopodobniej bus koloru szarego z ciemnymi szybami oraz kratami na oknach lub wewnątrz.

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy KMP w Zielonej Górze prowadzi dochodzenie w sprawie  zdarzenia z dnia 6 listopada 2018 roku w Zielonej Górze na ul. Technologów przy bloku nr 77 B. Nieznany sprawca grożąc użyciem przedmiotu przypominającego wyglądem nóż, usiłował zmusić małoletniego chłopca, wbrew jego woli, do wejścia do samochodu. Sprawca celu nie osiągnął z uwagi na wyswobodzenie się i ucieczkę małoletniego. Pojazd jakim poruszał się sprawca to najprawdopodobniej bus koloru szarego z ciemnymi szybami oraz kratami na oknach lub wewnątrz.

Wszystkie osoby, które maja jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z  KMP w Zielonej Górze, ul. Partyzantów 40 p.217,  tel:68 4762173, 68 4762150 lub 112, e-mail: rzecznik.kmp_zgora@go.policja.gov.pl.