Wigilijne spotkanie w Komendzie Miejskiej Policji w Zielonej Górze - Aktualności - KMP Zielona Góra

Aktualności

Wigilijne spotkanie w Komendzie Miejskiej Policji w Zielonej Górze

Data publikacji 19.12.2018

Jak każdego roku policjanci i pracownicy cywilni zielonogórskiej Komendy Miejskiej Policji oraz zaproszeni goście przed Świętami Bożego Narodzenia zgromadzili się przy przygotowanym stole wigilijnym, dzieląc się opłatkiem oraz składając sobie życzenia świąteczne i noworoczne.

Zgodnie ze staropolską tradycją tego dnia na pięknie przystrojonym stole nie mogło zabraknąć potraw z ryb oraz  czerwonego barszczu. W atmosferę świąt przeniosły nas kolędy i pastorałki wspaniale zaśpiewane przez podopiecznych Państwa Elżbiety i Ireneusza Sawickich ze Studia Piosenki „Rezonans” z MCKiE „Dom Harcerza” w Zielonej Górze.

Komendant Miejski Policji w Zielonej Górze mł.insp. Jarosław Tchorowski podziękował policjantom za dotychczasową pracę i wysiłek jaki włożyli i wkładają w służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców miasta i powiatu, a także życzył wszystkim spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Wiele serdecznych słów skierował do policjantów również ksiądz kapelan Leszek Kazimierczak życząc nam jak najlepszego wykorzystania tego czasu dla zadumy i bliskości z rodziną.

Życzenia policjantom i pracownikom policji złożyli także Wicestarosta Zielonogórski Tadeusz Pająk oraz Przewodniczący Rady Miasta Zielonej Góry Piotr Barczak. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele władz samorządowych, instytucji i służb współpracujących
z policją, a także przedstawiciele związków zawodowych i policyjni emeryci.