Kandydacie do Policji – sprawdź swoją sprawność - Aktualności - KMP Zielona Góra

Aktualności

Kandydacie do Policji – sprawdź swoją sprawność

Data publikacji 14.03.2018

14 marca (środa) w godzinach 11.00 – 13.00 każdy chętny do służby w Policji może wspólnie z policyjnymi instruktorami sprawdzić na czym polega test sprawności fizycznej i poćwiczyć pokonywanie toru przeszkód. Zapraszamy do hali sportowej przy ul. Strzeleckiej 22 w Zielonej Górze.

            Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp. jest inicjatorem doskonalenia umiejętności sprawnościowych dla wszystkich osób, które wiążą swą przyszłość z Policją. Policyjni instruktorzy na specjalnie przygotowanych torach przeszkód demonstrują prawidłowe wykonanie zadania. Pokonanie toru przeszkód jest jednym z elementów postępowania kwalifikacyjnego.

            Dzisiaj kolejny raz w hali sportowej przy ul.Strzeleckiej 22 będzie ustawiony tor przeszkód na którym w godzinach 11.00 - 13.00 wszyscy chętni będą mogli sprawdzić czy w wymaganym czasie 1 min. 41 sek. można poprawnie wykonać wszystkie ćwiczenia.

 

Kandydaci do służby w Policji oraz osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji, chcący przygotować się do testu sprawności fizycznej i przystąpić do próby pokonania elementów toru przeszkód, będą jeszcze mieli możliwość poćwiczyć:

 

  • W dniu  28.03 br. roku  w godzinach 11.00-13.00 w sali gimnastycznej obiektu Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. zlokalizowanym w Zielonej Górze przy ul Strzeleckiej 22.
  • W dniu 21.03 br. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 12 im. Jana III Sobieskiego w Gorzowie Wlkp. przy ul. Śląska 20 w godzinach 16.30-18.00.