Turniej TRZECH BOISK - Aktualności - KMP Zielona Góra

Aktualności

Turniej TRZECH BOISK

Data publikacji 16.05.2017

12 maja na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze odbyły się pierwsze rozgrywki IV TURNIEJU TRZECH BOISK o Puchar Dyrektora MOSiR. W turnieju biorą udział formacje mundurowe z naszego miasta i powiatu. W piątkowych rozgrywkach w piłkę nożną drugie miejsce zajęła drużyna Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

 

         Turniej „Trzech Boisk” obejmuje w tym roku rozgrywki w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę. Mecze odbywają się przez cały rok do października 2017. Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze od początku bierze udział w turnieju i zawsze wystawia drużyny do rozgrywek w każdej dyscyplinie. Do udziału zaproszone są drużyny z policji, straży pożarnej, nadleśnictwa, Delegatury ABW, straży granicznej, służby celnej i wojska.

Pierwsze rozgrywki tegorocznego turnieju – mecze w piłkę nożną odbyły się w miniony piątek. Pogoda sprzyjała uczestnikom, a atmosfera jak zawsze była sympatyczna i przyjacielska. Niemniej jednak zawodnicy traktują mecze bardzo poważnie i rywalizacja jest zacięta. W rozgrywkach oprócz drużyny KMP brały udział drużyny Jednostki Wojskowej z Czerwieńska, Delegatury ABW i Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze. Każda z drużyn rozegrała trzy mecze z przeciwnikami.

W piątek najtrudniejszym przeciwnikiem policjantów okazali się żołnierze Jednostki Wojskowej z Czerwieńska. Drużyna KMP w Zielonej Górze w rozgrywkach w piłkę nożną zajęła II miejsce oddając podium z pierwszego miejsca właśnie drużynie Jednostki Wojskowej z Czerwieńska. W ocenie sędziów najlepszy zawodnik całych rozgrywek grał w drużynie naszej zielonogórskiej komendy.

         Kolejne rozgrywki w Turnieju „Trzech Boisk” będą zorganizowane we wrześniu.