Zielonogórscy dzielnicowi nagrodzeni przez Prezydenta - Aktualności - KMP Zielona Góra

Aktualności

Zielonogórscy dzielnicowi nagrodzeni przez Prezydenta

Data publikacji 11.05.2017

Prezydent Miasta Zielona Góra pan Janusz Kubicki nagrodził dwóch zielonogórskich dzielnicowych, którzy namierzyli i zatrzymali jednego z uczestników tragicznego zajścia w zielonogórskim lokalu. Policjanci otrzymali listy gratulacyjne i słodkie upominki.

                Mł. asp. Adrian Wąsik i mł. asp. Dariusz Kahla, dzielnicowi pracujący na co dzień na komisariacie I, zostali nagrodzeni przez Prezydenta Miasta Zielona Góra pana Janusza Kubickiego za zaangażowanie i zatrzymanie mężczyzny, który brał udział w tragicznym zdarzeniu na terenie jednego z zielonogórskich lokali. Dzięki doskonałemu rozpoznaniu terenu, dzielnicowi ustalili miejsce pobytu, a następnie zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany od kilku godzin.

                Zaangażowanie, profesjonalizm i szybkość działania znalazły uznanie w oczach Prezydenta Miasta Zielona Góra pana Janusza Kubickiego, który przy tej okazji podziękował także za codzienny trud i poświęcenie dzielnicowych w działaniach zapewniających bezpieczeństwo mieszkańcom Zielonej Góry. Jednocześnie prezydent życzył policjantom pomyślności i satysfakcji z wykonywanej pracy, a także uznania mieszkańców i wsparcia ze strony najbliższych.

                Serdecznie gratulujemy wyróżnionym dzielnicowym i życzymy dalszych sukcesów.